מוסדות החינוך שלנו

בתי הספר של האגודה

ביה"ס של האגודה לקידום החינוך נטלו על עצמם את המחויבות להצעיד כל נער ונערה לעתיד מיטבי בליבת העשייה של החברה הישראלית.

מגוון בתי הספר: התיכון העיוני בויאר, מדרשית עמליה, אולפנת טליה, הישיבה התיכונית חרדית חכמי לב, והתיכונים הפלורליסטים המשלבים דתיים וחילוניים: רעות ודרור בירושלים, כ.א.ן בכפר אדומים מבטאים קשת רחבה של מגזרי החברה הישראלית שהם מסד האמונה שלנו בריבוי המפרה ומעודד הצמיחה.

מתוך נאמנות לערכי היסוד של האגודה לקידום החינוך, ובהם ההתחייבות להנגיש חינוך מעולה, לכל נער ונערה באשר הם ללא תלות במקום מגורים, מצב סוציו אקונומי של המשפחה או מוצא, אנו מפתחים בבתי הספר שלנו תכניות חדשניות המותאמות לאופי הייחודי של כל ביה"ס.

בצד המחויבות למצוינות ערכית ולימודית בכל בתי הספר שלנו, אנו ערוכים לפתח ולהדגיש את השונות ביניהם, בה אנו רואים ערך בפני עצמו. אנו מאמינים בגשרים האיכותיים הנמתחים בין מגוון ההתרחשויות החינוכיות השונות בבתי הספר שלנו, שונים זה מזה וייחודים כל אחד בדרכו ובהתאם לקהל אותו הוא כונס תחת כנפיו.

הפנימיות החינוכיות למצויינות

לאגודה שש פנימיות חינוכיות למצוינות, הממוקמות ברחבי הארץ והמיועדות לקהלים מגוונים של נערים ונערות מזרמי חינוך שונים:

  פנימיית בויאר בירושלים
  פנימיית שטיינברג בכפר סבא
  פנימיית עין כרמית בעין כרם, ירושלים
  פנימיית אורט-נתניה
  אולפנת טליה בירושלים
  ישיבת חכמי לב בירושלים.

הפנימיות החינוכיות למצוינות שלנו מהוות מסגרות חינוכיות, לימודיות וחברתיות חמות ותומכות לנערים ונערות מכל קצוות הארץ, הבאים מרקעים שונים ומגוונים. המשותף לחניכינו הוא רצון ומוטיבציה ללמידה ולהתפתחות, יכולות לימודיות וחברתיות, ותחושת אחריות ומחויבות להשפעה חברתית וקהילתית.

כל פנימיה מפעילה תכניות חינוכיות-חברתיות הייחודיות לה, הכוללות גם מסגרות לימודיות המקדמות מצוינות, וכן מגוון רחב של פעילויות וחוגים משלימים, בהתאמה אישית לכל חניך וחניכה. הצוותים החינוכיים המקצועיים עושים לילות כימים כדי לסייע לכל החניכים לממש את היכולות הטמונות בהם, מדריכים אותם כיצד להציב מטרות ויעדים ולהשיגם, ומלווים אותם בדרכם להיות אזרחים תורמים ומשפעים בחברה הישראלית.

למידע נוסף צרו קשר: אגף תלמידים 02-6441122

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.